Zaloguj się
Narcyz Sinopel pachnący! kolekcjonerski! (3szt.)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Podstawowe informacje o roślinie
| Nazwa polska | Narcyz |
| Nazwa łacińska | Narcissus |
| Forma produktu | cebula |
| Ilość w opakowaniu | 3 szt |
| Rozmiar | 12-14 |
| Wysokość | 35-40 cm |
| Kolor | biało-zielony z żółtymi muśnięciami |
| Termin sadzenia | IX-XI |
| Termin kwitnienia | IV-V |
| Odległość sadzenia | 15 cm |
| Głębokość sadzenia | 15 cm |
| Stanowisko słoneczne | Tak |
| Stanowisko półcieniste | Tak |
| Stanowisko cieniste | Nie |
| Zimuje w gruncie | Tak |
| Roślina silnie pachnąca | Tak |
