Promocje
Dynia olbrzymia Ambar (Leg 3g)
Dynia olbrzymia Ambar (Leg 3g)
2,24 zł 1,12 zł
szt.
Dzwonek skupiony (Pno 0,1g)
Dzwonek skupiony (Pno 0,1g)
2,60 zł 1,30 zł
szt.
Rogownica biała (Pno 0,5g)
Rogownica biała (Pno 0,5g)
2,26 zł 1,13 zł
Wielosił błękitny (Pol 1g)
Wielosił błękitny (Pol 1g)
3,80 zł 1,90 zł
szt.
Godecja biała (Pol 1g)
Godecja biała (Pol 1g)
1,81 zł 0,91 zł
szt.
Dzwonek ogrodowy (Pno 1g)
Dzwonek ogrodowy (Pno 1g)
2,74 zł 1,37 zł
Pelargonia rabatowa biała (Leg 0,05g)
Pelargonia rabatowa biała (Leg 0,05g)
4,79 zł 2,40 zł
szt.
Asarina fioletowa (Pol 20n)
Asarina fioletowa (Pol 20n)
3,27 zł 1,64 zł
szt.

Przelewy24

Zamówienia przedsezonowe

Informacja dotycząca realizacji zamówień przedsezonowych.

Uprzejmie informujemy, że w sezonie ’Wiosna 2020’ wszystkie zamówienia zawierające produkty oznaczone statusem ‘przedsprzedaż’ będą realizowane według kolejności ich złożenia, po dniu 10.03.2020 r. (z wyjątkiem wszystkich begonii oraz gloksynii, które wysyłamy już od połowy stycznia br.).

Pragniemy także poinformować, że w opisie każdego produktu w naszym sklepie widnieje informacja o przybliżonym terminie wysyłki. Jednakże, kupując jednocześnie cebulki kwiatowe oraz razem z nimi inne produkty dostępne ‘od ręki’, termin realizacji takiego zamówienia automatycznie utworzy się po 10.03.2020 r. (w przypadku zamówień z produktami "od ręki", łączonych z begoniami i/lub gloksyniami - od połowy stycznia). Zabieg taki stosujemy, aby nie musieli Państwo płacić za dwie wysyłki.

Jeśli jednak zależy Państwu na tym, aby inne, zamówione razem z roślinami produkty z naszej oferty zostały wysłane od razu, bardzo prosimy o złożenie na nie oddzielnego zamówienia, a w przypadku gdy zdążyli już Państwo złożyć zamówienie, ale chcą, by dostępny towar został wysłany od razu – prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Ważne! W każdym sezonie sprzedaży roślin może zdarzyć się, że wybiórcze odmiany z oferty z powodów niezależnych od naszej firmy nie dotrą do naszego magazynu. Sytuacja taka jest rzadkością i spowodowana jest zepsuciem/przemarznięciem materiału roślinnego jeszcze u producentów i dostawców. Jeśli zaistniała sytuacja będzie dotyczyła Państwa zamówienia - skontaktujemy się przed jego realizacją i poinformujemy o tym fakcie oraz zaproponujemy rozwiązanie takiego problemu tak, aby finalnie byli Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.

Zespół Sklepu e-Ogrodniczy.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl