Promocje
Funkia Blue Cadet (1szt.)
Funkia Blue Cadet (1szt.)
7,15 zł 3,58 zł
szt.
Narcyz Avalanche (3szt.)
Narcyz Avalanche (3szt.)
8,70 zł 7,83 zł
Narcyz Exotic Mystery (3szt.)
Narcyz Exotic Mystery (3szt.)
6,92 zł 4,15 zł
op.
Lilia Pink Perfection (1szt.)
Lilia Pink Perfection (1szt.)
6,41 zł 3,85 zł
szt.
Lilia Satisfaction (1szt.)
Lilia Satisfaction (1szt.)
7,98 zł 5,19 zł
szt.
Śnieżyca (5szt.)
Śnieżyca (5szt.)
10,79 zł 7,01 zł
Narcyz Tete a Tete (4szt.)
Narcyz Tete a Tete (4szt.)
4,64 zł 3,02 zł
op.
Krokus wiosenny Fuscotinctus (10szt.)
Krokus wiosenny Fuscotinctus (10szt.)
4,36 zł 2,83 zł
op.

Przelewy24

Zamówienia przedsezonowe

Informacja dotycząca realizacji zamówień przedsezonowych.

Uprzejmie informujemy, że w sezonie ’Jesień 2020’ wszystkie zamówienia zawierające produkty oznaczone statusem ‘przedsprzedaż’ będą realizowane według kolejności ich złożenia, po dniu 07.09.2020 r. (z wyjątkiem wszystkich krokusów kwitnących jesienią oraz zimowitów, które wysyłamy już od połowy sierpnia br.).

Pragniemy także poinformować, że w opisie każdego produktu w naszym sklepie widnieje informacja o przybliżonym terminie wysyłki. Jednakże, kupując jednocześnie cebulki kwiatowe oraz razem z nimi inne produkty dostępne ‘od ręki’, termin realizacji takiego zamówienia automatycznie utworzy się po 07.09.2020 r. (w przypadku zamówień z produktami "od ręki", łączonych z krokusami kwitnącymi jesienią oraz zimowitami - od połowy sierpnia). Zabieg taki stosujemy, aby nie musieli Państwo płacić za dwie wysyłki.

Jeśli jednak zależy Państwu na tym, aby inne, zamówione razem z roślinami produkty z naszej oferty zostały wysłane od razu, bardzo prosimy o złożenie na nie oddzielnego zamówienia, a w przypadku gdy zdążyli już Państwo złożyć zamówienie, ale chcą, by dostępny towar został wysłany od razu – prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Ważne! W każdym sezonie sprzedaży roślin może zdarzyć się, że wybiórcze odmiany z oferty z powodów niezależnych od naszej firmy nie dotrą do naszego magazynu. Sytuacja taka jest rzadkością i spowodowana jest zepsuciem/przemarznięciem materiału roślinnego jeszcze u producentów i dostawców. Jeśli zaistniała sytuacja będzie dotyczyła Państwa zamówienia - skontaktujemy się przed jego realizacją i poinformujemy o tym fakcie oraz zaproponujemy rozwiązanie takiego problemu tak, aby finalnie byli Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.

Zespół Sklepu e-Ogrodniczy.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl